Biz Kimiz?

Hızla gelişen ve değişen dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak ve modern insanın daha mutlu yaşamasını sağlamak için, hayata her zaman alternatif yaklaşımlar gerekmektedir.
  İşte buradan hareket eden modern Türkiye'nin genç girişimcileri yeni şirketler ile ülkemizin bu alandaki boşluğunu dolduruyorlar.

  NUGA A.Ş.'nin temelleri 1998 yılında İstanbuda limited şirket olarak atılmıştır. Büyüyen iş alanı ile birlikte 2004 yılından itibaren Anonim Şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  NUGA A.Ş. Nuga termal yataklarının, Haizel masaj cihazlarının ve Rainbow su arıtma sistemlerinin Türkiye temsilcisidir. Nuga Termal yatakları, farklı dizaynı ve zayıflama aparatı ile sektöründe yeniliklerin öncüsü olmuştur. Birçok evde beğeni ile kullanmaktadır. Haizel, masaj cihazlarında ithalat gücü ve marka bilinirliği ile sektöründe önemli bir yere sahiptir. Rainbow su arıtma sistemleri insan yaşamındaki içme suyu problemlerine konforlu ve kalıcı çözümler üretmektedir.

  NUGA A.Ş. güçlü mali yapısı, uluslararası ticari ilişkileri ve uzman kadrosu ile faaliyet alanındaki her türlü talebe cevap verebilmektedir.

  Tecrübeli ve uzman mühendis kadrosu ile 2004 yılından itibaren faaliyet gösteren Rainbow Su Arıtma Sistemleri Türkiye' de ve yurt dışında yürüttüğü başarılı projeleriyle su arıtma sistemlerinin imalatını, satışını ve teknik servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
 
 Rainbow Su Arıtma Sistemleri uzman kadrosu ile projelerini dizayn programı verilerine göre hazırladıktan sonra üretimini kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda imalat sonrası nakliye, montaj ve işletmeye alma dahil anahtar teslim sistemler sunulmaktadır.

  Rainbow Su Arıtma Sistemleri olarak montaj , devreye alma, satış sonrası teknik servis hizmeti ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

Firmamız Turizm, Sanayi, Konut, Kamu, Eğitim Sağlık v.b sektörlerin ihtiyacı olan bir çok başarılı su arıtma projesine imza atmıştır. En önemli amacımız yurt içi ve yurt dışında müşterilerimize her aşamada destek sağlayarak güvenilir ve eksiksiz bir hizmet verebilmektir.

Misyonumuz

İlkeli ve dürüst ticaret ile başarı yakalamak, daha çok kişiye kaliteli iş imkânı sağlamak, yaptığımız işin en iyisini yapmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizin ve dünya pazarlarının en büyük iş gruplarından birisi olmaktır.